Curlingserien 2016/2017

 

Velkommen til en ny og spennende sesong på curlingisen i Leangen curlinghall!

 

Vi inviterer alle lag, vennelag så vel som firmalag, til å delta i Curlingserien i Trondheim. Dette er en uformell serie i flere divisjoner og med lag fra alle nivå. Drift og administrasjon av serien gjøres på dugnad av klubbmedlemmer.

 

Detaljer for årets serie er:

Formatet blir for det meste som forrige sesong:

Kamptidspunkter: søndager 17-19, 19-21 og mandager 19-21. Mulighet til å flytte/utsette kamper til søndager 21-23 eller mandager 21-23 etter avtale.

Serieformat: round robin (alle møter hverandre en gang). Det kan bli aktuelt med sluttspill/playoffkamper etter endt serie.

Antall divisjoner:2 med 12 lag i hver divisjon.

Varighet kamper: 6 omganger. 6 omganger tar ca. 1,5-2 timer å spille.

Forfall til kamp må meldes fra til motstander og på epost til curlingserien@trondheimcurling.no senest fredagen før kampdag

 

Kontingenter:

Startkontigent: 3000 kr per lag (opp til 6 personer). Må være minst 3 på laget. 

Alle påmeldte på et lag blir automatisk medlemmer i Trondheim Curlingklubb. Det er ikke anledning til å spille i serien uten å være medlem i klubben. Klubbkontigent kommer på egen faktura til den enkelte spiller (pga. lovgivning i NIF)

Medlemskontigent: 300 kr. pr. pers.

For de spillerne på firmalagene som vil trene utover kampene i serien, må det betales treningsavgift. (Denne er differensiert utifra innsats for klubben, jfr årmøtevedtak 2015). Spillere med betalt treningskontingent kan trene i hallen til oppsatte tider.

Senior 1500 kr 

Junior 700 kr. 

 

For spørsmål om serien send mail til : curlingserien@trondheimcurling.no

Turneringsdetaljer

 

Serieoppsett (pdf)

Turneringsreglement (pdf)

Resultater

Serieoppsett curlingserien 2016/17

             

dag

dato

kl.

Bane A

Bane B

Bane C

Bane D

 

         

 

søndag

16.okt

17:00

 B2 - B10

B7 - B12

A9 - A11

A6 - A8

søndag

16.okt

19:00

 B4 - B6

B3 - B11

A4 - A10

A1 - A12

mandag

17.okt

19:00

 B1 - B9

B5 - B8

A2 - A3

A5 - A7

 

         

 

søndag

30.okt

17:00

 A4 - A8

A11 - A12

B3 - B12

B8 - B10

søndag

30.okt

19:00

 A7 - A10

A1 - A6

B2 - B6

B7 - B11

mandag

31.okt

19:00

 A2 - A5

A3 - A9

B5 - B9

B1 - B4

 

         

 

 

06.nov-07.nov

Utsatte kamper

 

         

 

søndag

13.nov

17:00

 B9 - B12

B6 - B10

A6 - A12

A1 - A2

søndag

13.nov

19:00

 B8 - B11

B4 - B5

A3 - A5

A7 - A11

mandag

14.nov

19:00

 B2 - B7

B1 - B3

A8 - A10

A4 - A9

 

         

 

søndag

27.nov

17:00

 A6 - A10

A3 - A7

B5 - B12

B4 - B10

søndag

27.nov

19:00

 A5 - A11

A2 - A9

B1 - B11

B2 - B3

mandag

28.nov

19:00

 A4 - A12

A1 - A8

B6 - B8

B7 - B9

 

         

 

søndag

04.des

17:00

 B5 - B10

B2 - B12

A1 - A5

A6 - A11

søndag

04.des

19:00

 B3 - B4

B8 - B9

A9 - A12

A3 - A10

mandag

05.des

19:00

 B1 - B7

B6 - B11

A7 - A8

A2 - A4

 

         

 

 

11.des-12.des

Utsatte kamper

 

         

 

søndag

08.jan

17:00

 A1 - A9

A4 - A11

B11 - B12

B9 - B10

søndag

08.jan

19:00

 A3 - A8

A6 - A7

B4 - B7

B3 - B6

mandag

09.jan

19:00

 A2 - A12

A5 - A10

B2 - B8

B1 - B5

 

         

 

søndag

15.jan

17:00

 B10 - B12

B6 - B9

A2 - A6

A8 - A9

søndag

15.jan

19:00

 B5 - B11

B2 - B4

A10 - A11

A4 - A5

mandag

16.jan

19:00

 B1 - B8

B3 - B7

A1 - A7

A3 - A12

 

         

 

søndag

22.jan

17:00

 A4 - A6

A8 - A11

B10 - B11

B6 - B12

søndag

22.jan

19:00

 A7 - A12

A2 - A10

B1 - B2

B7 - B8

mandag

23.jan

19:00

 A1 - A3

A5 - A9

B4 - B9

B3 - B5

 

         

 

 

5.feb-6.feb

Utsatte kamper

 

         

 

søndag

12.feb

17:00

 B3 - B8

B1 - B10

A3 - A4

A1 - A11

søndag

12.feb

19:00

 B2 - B5

B4 - B12

A5 - A6

A9 - A10

mandag

13.feb

19:00

 B6 - B7

B9 - B11

A8 - A12

A2 - A7

 

         

 

søndag

26.feb

17:00

 A5 - A8

A3 - A6

B3 - B10

B8 - B12

søndag

26.feb

19:00

 A2 - A11

A1 - A4

B5 - B7

B2 - B9

mandag

27.feb

19:00

 A7 - A9

A10 - A12

B1 - B6

B4 - B11

 

         

 

søndag

05.mar

17:00

B7 - B10

B1 - B12

 A6 - A9

A5 - A12

søndag

05.mar

19:00

B4 - B8

B5 - B6

 A3 - A11

A2 - A8

mandag

06.mar

19:00

B3 - B9

B2 - B11

 A1 - A10

A4 - A7

 

         

 

 

12.mar-13.mar

Utsatte kamper

 

 

1. divisjon

   

2. divisjon

A1

AKMBIL

 

B1

COWI Prospects

A2

Curl & Co

 

B2

Curlingkameratene

A3

Dagens Curlingord

 

B3

Cybernetica BIL

A4

Hammer 3XL

 

B4

Huseby Curling FC 2

A5

Huseby Curling FC 1

 

B5

Huseby Curling Pink Ladies

A6

IceBreakers

 

B6

Nordea

A7

IceIceBabies

 

B7

Nordic Semicurlers

A8

Lokomotive COWI

 

B8

Plan B

A9

Rolling Stones

 

B9

Steinbra Curlinglag

A10

Skatteetaten

 

B10

Swing Curl

A11

Sparebank 1 SMN

 

B11

TINE Heimdal

A12

Trondheim Fengsel

 

B12

Trondheim Curling Kids